Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec tel. +48 609 502 181 / +48 13 460 13 80 / e-mail: smerek@merkurion.pl

Karczma

Karczma Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec to miejsce pełne ciepła i pozytywnego klimatu – doskonałe dla każdego i na każdą okazję. Karczma jest otwarta dla Gości hotelowych oraz osób z zewnątrz.

Proponujemy Państwu różnorodne potrawy kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej – sporządzone z zawsze świeżych i naturalnych produktów z wykorzystaniem ziół, sezonowych owoców runa leśnego oraz miodów z bieszczadzkich pasiek. Uzupełnieniem tych wszystkich radości podniebienia będą specjały z naszej spiżarni, zaś charakterystycznych doznań z pewnością dostarczy im odpowiednio dobrany trunek – polecamy zwłaszcza wina gatunkowe i piwa z regionalnej browarni.

UWAGA WAŻNA INFORMACJA !!!

Drodzy Goście, uprzejmie informujemy, że nasza Karczma od dnia 04 października 2021 w godzinach popołudniowych będzie NIECZYNNA.

Za utrudnienia przepraszamy i serdecznie zapraszamy codziennie na śniadania w godzinach 7:30 do 10:00

W Hotelu CARPATIA znajduje się również całodobowy Bar, zlokalizowany obok Sali Wypoczynkowej, gdzie w miłej atmosferze nasi Goście hotelowi mogą kosztować wyśmienite drinki, koktajle i napoje.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i gotowi do kreowania czegoś wyjątkowego na życzenie, uwzględniamy indywidualne preferencje żywieniowe i potrzeby naszych Gości. Dla większych grup proponujemy specjalnie dobraną kompozycję menu.

Karczma Hotelu CARPATIA znajduje się na Trasie Bieszczadzkiej Szlaku Kulinarnego „Podkarpackie Smaki” oraz na Szlaku Podkarpackiego Jadła i Wina.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial