Karczma

Karczma Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec to miejsce pełne ciepła i pozytywnego klimatu – doskonałe dla każdego i na każdą okazję. Karczma jest otwarta dla Gości hotelowych oraz osób z zewnątrz.

Proponujemy Państwu różnorodne potrawy kuchni regionalnej, polskiej i europejskiej – sporządzone z zawsze świeżych i naturalnych produktów z wykorzystaniem ziół, sezonowych owoców runa leśnego oraz miodów z bieszczadzkich pasiek. Uzupełnieniem tych wszystkich radości podniebienia będą specjały z naszej spiżarni, zaś charakterystycznych doznań z pewnością dostarczy im odpowiednio dobrany trunek – polecamy zwłaszcza wina gatunkowe i piwa z regionalnej browarni.

Zapraszamy do skorzystania z pysznych obiadokolacji w naszej karczmie.

Aktualne menu pod numerem telefonu 609502181 lub do pobrania tutaj.  

W Hotelu CARPATIA znajduje się również całodobowy Bar, zlokalizowany obok Sali Wypoczynkowej, gdzie w miłej atmosferze nasi Goście hotelowi mogą kosztować wyśmienite drinki, koktajle i napoje.

Zawsze jesteśmy otwarci na sugestie i gotowi do kreowania czegoś wyjątkowego na życzenie, uwzględniamy indywidualne preferencje żywieniowe i potrzeby naszych Gości. Dla większych grup proponujemy specjalnie dobraną kompozycję menu.

Karczma Hotelu CARPATIA znajduje się na Trasie Bieszczadzkiej Szlaku Kulinarnego „Podkarpackie Smaki” oraz na Szlaku Podkarpackiego Jadła i Wina.

Aktualne menu zamieszczone poniżej, pod numerem telefonu 609502181 lub w wersji PDF do pobrania tutaj.

Ostatnia aktualizacja: 02-12-2022 r.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się w barze z dostępną ofertą piw regionalnych z browarów Duch Sanu.

Przewiń do góry