Menu Doznania SPA

,,Nie podążaj za ideami innych, ale ucz się słuchać głosu w sobie…”
Babaji

Pozwól, zaprosić się do świata pielęgnacji Team dr Joseph. Wskażemy ci drogę do lepszego samopoczucia, wypielęgnowanego ciała, twarzy pełnej blasku i zrozumienia swoich potrzeb. Wykorzystując naturalne substancje pozyskiwane z lasów, morza i darów natury z łatwością osiągamy zamierzony cel pielęgnacyjny, ale także transformację i zmiany w sferze emocjonalnej. Wszystko to, abyście mogli odkryć własną drogę do lepszego, pełniejszego życia, łącząc pielęgnację z przyjemnością.

ODPUSZCZENIE
🕑70 min 💵 280 zł

Unikalny rytuał całego ciała połączony z ciepłym kompresem na stopy i masażem głowy, wprowadzający w stan niesamowitego relaksu i odprężenia. Wycisza i relaksuje. Ten wyjątkowy rytuał oparty na technikach masażu głęboko relaksacyjnego stymuluje ciało, które jest odzwierciedleniem duszy, obrazem jej uczuć i emocji. Doskonale relaksuje umysł, rozluźnia mięśnie i wprowadza harmonię między ciałem, a emocjami.

🕑70 min 💵 280 zł
UWOLNIENIE
🕑50 min 💵 240 zł

Intensywny masaż manualny całego ciała, uwalniający od napięć, swobodny, płynny ruch i energia w połączeniu z pracą na tkankach głębokich uwalnia ciało od wielu warstw nagromadzonego stresu.

🕑50 min 💵 240 zł
RELAKS
🕑50 min 💵 220 zł

Relaksacyjny rytuał z zastosowaniem naturalnych olejków aromatycznych, łączy terapeutyczną moc dotyku z właściwościami zaczerpniętymi prosto z natury. Masaż przywraca naturalną harmonię ciała, zapewnia relaks, likwiduje stres oraz negatywne emocje.

🕑50 min 💵 220 zł
ROZLUŹNIENIE
🕑25 min 💵 160 zł

Masaż pleców - szybki relaks dla zmęczonych i zestresowanych mięśni karku i szyi. Masaż nastawiony na rozluźnienie mięśni krzyżowo - lędźwiowych i przykręgosłupowych oraz mięśni karku, szyi i potylicy. Doskonały na bolące i napięte mięśnie.

🕑25 min 💵 160 zł
OTULENIE
🕑70 min 💵 280 zł

Masaż kamieniami - Połączenie rozmaitych technik masażu rozgrzanymi energetycznymi kamieniami bazaltowymi. Doprowadza do pozytywnego przekrwienia w każdym rejonie ciała, łagodzi napięcie i zmęczenie mięśni oraz stawów, wspomaga ich regenerację. Doskonale relaksuje ciało i umysł

🕑70 min 💵 280 zł
LEKKOŚĆ
🕑25 min 💵 160 zł

Odświeżający masaż stóp, niwelujący efekt ciężkich nóg i opuchlizny. Dzięki specjalnej technice masażu, zabieg daje uczucie lekkości, pobudza cyrkulację krwi i limfy.

🕑25 min 💵 160 zł
ODPRĘŻENIE
🕑25 min 💵 160 zł

Masaż głowy z olejowaniem włosów. Rytuał redukuje dolegliwości bólowe wywołane przemęczeniem, a także ciągłym napięciem nerwowym. Przynosi wyciszenie i relaks, co docenią zwłaszcza osoby żyjące w ciągłym stresie. Dotlenia cebulki oraz poprawia ukrwienie skóry. W efekcie włosy stają się mocniejsze, gęstsze i nie mają problemów z rozrostem.

🕑25 min 💵 160 zł
OCZYSZCZENIE
🕑25 min 💵 160 zł

Zabieg peelingujący - Oczyszczający masaż ciała. Wygładza, mineralizuje, pobudza detoksykację, regeneruje skórę. Dzięki soli z morza martwego bogatej w składniki mineralne poprawia mikrokrążenie, a duża dawka magnezu zapewnia skórze ukojenie, łagodzenie i relaks.

🕑25 min 💵 160 zł
BŁOGOŚĆ
🕑25 min 💵 200 zł

Masaż twarzy to najstarsza metoda remodelingu. Ta nieinwazyjna forma odmładzania rozluźnia mięśnie, a także relaksuje i uspokaja. Drenuje, odżywiając tym samym komórki oraz zmniejsza zastoje limfatyczne i obrzęki. Masaż doskonale napina skórę poprawiając jej jędrność, gęstość, co przyczynia się do widocznego odżywienia oraz rozświetlenia.

🕑25 min 💵 200 zł
NAWILŻANIE
🕑50 min 💵 260 zł

Rytuał na bazie kwasu hialuronowego odświeża przesuszona skórę, widocznie łagodzi suchość i pomaga poprawić elastyczność skóry. Oprócz przyjemnego efektu chłodzącego, pomaga wygładzić drobne zmarszczki i zapewnia promienną cerę i młody wygląd.

🕑50 min 💵 260 zł
UKOJENIE
🕑50 min 💵 260 zł

Zasłużona przerwa dla zmęczonej i zestresowanej skóry. Kojący rytuał twarzy zawierający aloes, zieloną herbatę i olejek z dzikiej róży, działają antyoksydacyjnie, łagodząco i regenerującego na skórę. Składniki uzupełniają skórę w witaminy, łagodzą podrażnienia i zapewniają ochronę przed szkodliwym wpływem środowiska. Wzmacnia barierę skórną i zapewnia optymalną pielęgnację skóry.

🕑50 min 💵 260 zł
ODMŁODZENIE
🕑50 min 💵 280 zł

Pozwól sobie na luksusową odmładzającą pielęgnacje skóry. Rytuał na twarz z maska zawierającą kompleks peptydów przeciwstarzeniowych, niacynamidem i koenzymem Q10, to innowacyjne połączenie przeciwstarzeniowych i odświeżających substancji aktywnych.

🕑50 min 💵 280 zł
DETOKS
🕑50 min 💵 260 zł

Rytuał w szczególności zalecany dla cery tłustej i mieszanej oraz dla skóry z zanieczyszczeniami, zaskórnikami i niedoskonałościami. Węgiel drzewny, trawa orzechowa i kompleks oczyszczający skomponowany z bakuchiolu, kory białej wierzby i liści magnolii, nawilży i delikatnie oczyścić skórę, dając jej gładki i promienny wygląd.

🕑50 min 💵 260 zł

Ciąża, to czas niezwykły w życiu każdej kobiety, przepełniony nadzieją i szczęściem. Ten cudowny moment, to ogromny wysiłek dla skóry i organizmu. Z myślą o przyszłych Mamach i ich potrzebach przygotowaliśmy kompozycję całkowicie bezpiecznych zabiegów .
Zabiegi wykonujemy od 13 do 36 tygodnia ciąży.

WDZIĘCZNOŚĆ
🕑50 min 💵 220 zł

Masaż prenatalny jest w pełni bezpieczny zarówno dla kobiety, jak i dla dziecka. To delikatna forma masażu opierającą się głównie na technikach głaskania i rozcierania by poprawić krążenie i ujędrnić skórę. Działa bezpośrednio na kanały limfatyczne, przynosząc wspaniały stan odprężenia. Każda sesja to budowanie harmonii w ciele matki, wzmacnianie oraz napinanie tkanki, modelowanie, jak również wygładzenie skóry. Masaż ten usuwa zmęczenie oraz wzmacnia skórę w okresie tak wyjątkowym dla każdej kobiety, jakim jest ciąża.

🕑50 min 💵 220 zł
BŁOGOŚĆ
🕑25 min 💵 200 zł

Masaż twarzy to najstarsza metoda remodelingu. Ta nieinwazyjna forma odmładzania rozluźnia mięśnie, a także relaksuje i uspokaja. Drenuje, odżywiając tym samym komórki oraz zmniejsza zastoje limfatyczne i obrzęki. Masaż doskonale napina skórę poprawiając jej jędrność, gęstość, co przyczynia się do widocznego odżywienia oraz rozświetlenia.

🕑25 min 💵 200 zł
ODPRĘŻENIE
🕑25 min 💵 160 zł

Odprężający masaż głowy z olejowaniem włosów. Rytuał redukuje dolegliwości bólowe wywołane przemęczeniem, a także ciągłym napięciem nerwowym. Przynosi wyciszenie i relaks, co docenią zwłaszcza osoby żyjące w ciągłym stresie. Dotlenia cebulki oraz poprawia ukrwienie skóry. W efekcie włosy stają się mocniejsze, gęstsze i nie mają problemów z rozrostem.

🕑25 min 💵 160 zł
Rytuał pielęgnacyjny na twarz
🕑50 min 💵 260-280 zł

Ze względu na różnorodne i indywidualne potrzeby, prosimy zarezerwować czas a terapeuci DOZNANIA SPA po analizie skóry dobiorą odpowiedni zabieg pielęgnacyjny bezpieczny dla Pani i dziecka.

🕑50 min 💵 260-280 zł
 1. DOZNANIA SPA czynne jest codzienne w godzinach od 12:00 do 21:00. Pierwszy zabieg rozpoczyna się o godzinie 12:00, ostatni o godzinie 20:30. Zmiana tych godzin jest możliwa jedynie w szczególnych przypadkach.
 2. Zakup usług z oferty DOZNANIA SPA, a także samo przystąpienie do skorzystania z usługi są równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją niniejszej Etykiety SPA.
 3. DOZNANIA SPA jest miejscem wyjątkowego relaksu i odprężenia. Dlatego na terenie strefy SPA prosimy o zachowanie ciszy, i nie używanie telefonów komórkowych, bądź przełączenie je w tryb cichy.
 4. Na terenie DOZNANIA SPA zabrania się:
  • Wnoszenia i spożywania jedzenia oraz własnych napojów i napojów alkoholowych
  • Zażywania narkotyków i innych środków odurzających
  • Palenia tytoniu i e-papierosów
  • Wprowadzania zwierząt
  • Niszczenia wyposażenia
  • Nieobyczajnego zachowania, bądź zachowania uznanego społecznie za nieprzyzwoite lub obraźliwe
 5. Dzieci i młodzież do lat 18 mogą korzystać z usług DOZNANIA SPA po wyrażeniu pisemnej zgody.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wstępu i wykonywania zabiegów osobom pod wpływem alkoholu oraz przerwania zabiegu w przypadku niestosownego zachowania Gości.
 7. Wszelkie skaleczenia, pogorszenia samopoczucia należy niezwłocznie zgłaszać personelowi.
 8. Wnoszenie urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz rejestrowanie obrazu lub dźwięku jest możliwe tylko za zgodą Menagera Hotelu Carpatia.
 9. Zalecamy pozostawienie biżuterii oraz przedmiotów wartościowych w pokoju hotelowym. Personel nie odpowiada za pozostawione lub zgubione przedmioty.
 10. Prosimy o przybycie na zabiegi w szlafroku, który otrzymacie Państwo w recepcji Hotelu. W przypadku Gości spoza Hotelu recepcja przekaże szlafrok, kapcie i ręcznik oraz udzieli wszelkich niezbędnych informacji jak przygotować się do zabiegu.
 11. Chcąc zapewnić Państwu pełen komfort, zalecamy przybycie do SPA na 5-10 minut przed planowaną godziną zabiegu w celu wypełnienia karty Gościa. Jeśli przybędą Państwo z opóźnieniem, zabieg zostanie skrócony, bez możliwości obniżenia ceny zabiegu.
 12. Dla zachowania najwyższej jakości i właściwego przebiegu wizyty w DOZNANIA SPA prosimy przed przystąpieniem do zabiegu o zapoznanie się z Kartą Gościa. Jest ona uzupełniana przed wizytą, i ma na celu zapoznanie się terapeuty z Państwa aktualnym stanem zdrowia. Pozwala to na prawidłowe dostosowanie zabiegów, do Państwa potrzeb.
 13. Rozumiemy, że plany mogą ulec zmianie, dlatego też istnieje możliwość anulacji zabiegu na co najmniej 3 godzin przed planowaną godziną zabiegu. Jeżeli anulacja nastąpi w czasie krótszym niż 3 godziny do momentu planowanego rozpoczęcia zabiegu, DOZNANIA SPA zastrzega sobie prawo do obciążenia 100% wartości zabiegu. W przypadku nie odwołania zabiegu, SPA zastrzega sobie prawo do obciążenia 100% wartości zabiegu. W przypadku konsultacji kosmetycznych, jest to kwota 150 zł.
 14. Aby przedłużyć i dopełnić efekt pielęgnacji w SPA, oferujemy Państwu możliwość zakupu produktów, dzięki którym możecie Państwo kontynuować terapię w domu. Rekomendacja terapeuty dotycząca sposobu pielęgnacji domowej jest bezpłatna.
 15. Będziemy wdzięczni Państwu, za zgłaszanie personelowi Hotelu Carpatia wszelkich nieprawidłowości, usterek, uwag, które mogą mieć wpływ na eksploatację strefy SPA i jakość świadczonych w nim usług.
 16. W przypadku zniszczeń dokonanych przez Gości obsługa Hotelu Carpatia zastrzega sobie prawo do nałożenia sankcji finansowej na daną osobę.
Przewiń do góry