SPA & Wellness

„Sanus per aquam” czyli „Zdrowy dzięki wodzie”

Strefa SPA w Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec to kameralne miejsce, będące idealną propozycją na popołudniowe spędzenie czasu, by w pełni zrelaksować umysł i ciało oraz pozyskać witalność i energię na kolejny dzień.

Do dyspozycji naszych Gości podczas pobytu w Hotelu CARPATIA pozostaje strefa SPA:

  • wanna z hydromasażem (jacuzzi),
  • sauna fińska (sauna sucha),
  • sauna rzymska (łaźnia parowa),
  • natrysk „wrażeń” z aromaterapią i koloroterapią.

Strefa SPA Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec jest czynna codziennie w godzinach 16.00 – 22.00. Aby zapewnić Gościom pełen komfort, liczba osób biorących udział w poszczególnych seansach jest ograniczona. Zapisy na seanse przyjmuje Recepcja.

Gabinet Wellness

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty Gabinetu Wellness, w którym pod fachową opieką Pani Masażystki można doskonale odpocząć i zregenerować siły. W ofercie znajdziecie Państwo masaże, rytuały na ciało oraz rytuały na twarz na bazie kosmetyków Organique. Szczegółowe informacje oraz zapisy w Recepcji.

Z miłości do piękna bieszczadzkiej natury stworzyliśmy miejsce dające wyciszenie i relaks.
Na najwyższym piętrze Hotelu znajduje się wyjątkowa Strefa Wellness, gdzie samo towarzystwo pięknych górskich krajobrazów pozwala na prawdziwe odprężenie.

To miejsce z wyjątkowymi masażami, rytuałami na ciało raz zabiegami na twarz niespotykane nigdzie w okolicy. Wyjątkową atmosferę tworzy wykwalifikowana terapeutka, która stale podnosi swoje umiejętności podczas szkoleń czy warsztatów.

W Strefie Wellness pełni uważności oraz w duchu holistycznego podejścia stosujemy jedynie naturalne kosmetyki polskich marek takich jak Organique, E fiore, The Secret Soap czy Organic Series. Proponowane zabiegi dobieramy indywidualnie do potrzeb naszych Gości, tak aby każdy poczuł się wyjątkowo, a chwile spędzone w Strefie Wellness długo pozostały w pamięci.

ORGANIQUE:
To polska marka kosmetyczna stawiająca na naturalne ale jednocześnie skuteczne składniki. Kosmetyki są pozbawione agresywnych środków konserwujących, myjących i pianotwórczych, które mogą wywołać podrażnienia czy przesuszenia.

ORGANIC SERIES:
Dermokosmetyki Organic Series to organiczna pielęgnacja na najwyższym poziomie. Wszystkie receptury posiadają potwierdzone działanie w testach laboratoryjnych.

E FIORE
Kosmetyki wytworzone zostały z czystych olejów roślinnych, maseł nierafinowanych, wyciągów z roślin, hydrolatów, w których składniki aktywne występują w możliwie największych stężeniach. Niektóre zawierają surowce pochodzenia zwierzęcego, którymi są czyste mleko kozie, miód czy wosk pszczeli. Zupełnie bezpieczne i korzystnie wpływające na skórę, włosy czy paznokcie.

THE SECRET SOAP
To marka kosmetyczna, w której królują piękne zapachy i aromaty. Zapach skóry po masażu wykonanym na zimno tłoczonych olejach lub naturalnym maśle Shea z dodatkiem olejków eterycznych jest niesamowity.

Wszystkie kosmetyki stosowane w Strefie Wellnes posiadają certyfikat Animal friendly: Żaden kosmetyk Organique, Organis Series, The Secret Soap czy E fiore nigdy nie był testowany na zwierzętach.

Aromatyczne kosmetyki działają tak, jak powinny, nawilżają, natłuszczają, regenerują skórę każdego typu od bardzo suchej, atopowej po cerę tłustą, trądzikową, a kończąc na ujędrnianiu skóry dojrzałej, skłonnej do zmarszczek.

Kosmetyki nie zawierają parabenów, PEG-ów, SLS, parafiny, wazeliny, silikonów, donorów formaldehydu i etanoloamin, ponadto wszystkie opakowania są zdalne do recyklingu.

60 minutowy seans w strefie SPA

dla Gości hotelowych: 30 PLN/osobę oraz 15 PLN/dziecko 4-7 lat*
dla Gości z zewnątrz: 50 PLN/osobę oraz 25 PLN/dziecko 4-7 lat*

*  ze Strefy SPA mogą skorzystać dzieci powyżej 3 lat.

Strefa SPA na wyłączność (maksymalnie 10 osób)

dla Gości hotelowych: 200 PLN / 60 minut
dla Gości z zewnątrz: 300 PLN / 60 minut

Istnieje także możliwość skorzystania z masaży fizjoterapeutycznych i relaksacyjnych, szczegóły i zapisy w Recepcji

Strefa SPA jest czynna od 16:00 do 22:00

Przewiń do góry