Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec tel. +48 609 502 181 / +48 13 460 13 80 / e-mail: smerek@merkurion.pl

Pakiety

Pakiet "Wiosenne przebudzenie"

Po długich, ciemnych i zimowych dniach oraz wszechogarniającej bieli nadchodzi ten wyjątkowy czas, w którym otaczający nas świat budzi się i ożywa. TO WIOSNA! Po pierwszych chłodnych i często deszczowych dniach przychodzą te dłuższe i cieplejsze. Na drzewach pojawiają się pierwsze pąki, a przykryte do niedawna śnieżną pierzyną trawniki zielenią się i dekorują kwiatami. Dla wszystkich Państwa którzy cenią komfort, ciszę i bezpośredni kontakt z naturą przygotowaliśmy na ten wyjątkowy okres przygotowaliśmy specjalny pakiet pobytowy „Wiosenne przebudzenie”. Zapraszamy!

Czytaj Więcej

Magiczne Chwile we Dwoje

W dzisiejszym zabieganym świecie czas to jeden z najcenniejszy prezentów jaki możemy ofiarować i jaki możemy otrzymać. Chwile spędzone wspólne z najbliższą osobą na zawsze zapisujemy w pamięci i chętnie do nich wracamy. Pakiet „Magiczne chwile we dwoje” w Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec zapewni Państwu niezapomniane romantyczne chwile, pełen relaks w komfortowych warunkach, doskonałą kuchni, dyskretną i pomocną obsługę oraz niepowtarzalne widok na bieszczadzkie połoniny.

Czytaj Więcej

Ekspresowa Regeneracja

Szybie tempo życia, nieustający pośpiech, długa lista obowiązków powodują zmęczenie i rozdrażnienie. Dodatkowo każdy z nas codziennie narażony jest na stresowe sytuacje niekorzystne czynniki atmosferyczne. Może warto choć na chwile się zatrzymać i pomyśleć o sobie. Dla wszystkich Państwa, którzy chociaż na krótką chwilę chcą oderwać się od codzienności i zregenerować swoje siły w komfortowych warunkach przygotowaliśmy doskonałą ofertę, która pozwoli na szybki relaks i regenerację.

Czytaj Więcej

Kolorowe Bieszczady 2018

Jesień w Bieszczadach to absolutnie wyjątkowa pora roku. Zmieniająca się codziennie paleta kolorów bieszczadzkich lasów oraz połonin zachwyca, uspokaja i pozwala na chwilę zapomnieć o codziennych troskach i trudnościach. Bezpośredni kontakt z naturą pozytywnie nastraja i daje energię do dalszego działania. Wszystkich miłośników jesiennych bieszczadzkich klimatów zapraszamy do spędzenia tego czasu w Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec, z którego okien każdego dnia będziecie mogli Państwo podziwiać jak niesamowitą artystką jest matka natura.

Czytaj Więcej