Hotel CARPATIA Bieszczadzki Gościniec tel. +48 609 502 181 / +48 13 460 13 80 / e-mail: smerek@merkurion.pl

Pakiety

Klimatyczna Wielkanoc 2019

Serdecznie zapraszamy do spędzenia tego wyjątkowego czasu razem z nami w Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec. Tutaj możecie Państwo odkryć wdzięki urokliwych połonin oraz odprężyć się w bezpośrednim otoczeniu dzikiej przyrody. Lokalizacja Hotelu CARPATIA pozwala w ciszy i spokoju delektować się wolnymi chwilami z dala od zgiełku wielkich miast, daje schronienie przed codziennymi trudami i pełne odprężenie.

Czytaj Więcej

Ekspresowa Regeneracja

Szybie tempo życia, nieustający pośpiech, długa lista obowiązków powodują zmęczenie i rozdrażnienie. Dodatkowo każdy z nas codziennie narażony jest na stresowe sytuacje niekorzystne czynniki atmosferyczne. Może warto choć na chwile się zatrzymać i pomyśleć o sobie. Dla wszystkich Państwa, którzy chociaż na krótką chwilę chcą oderwać się od codzienności i zregenerować swoje siły w komfortowych warunkach przygotowaliśmy doskonałą ofertę, która pozwoli na szybki relaks i regenerację.

Czytaj Więcej

Magiczne Chwile we Dwoje

W dzisiejszym zabieganym świecie czas to jeden z najcenniejszy prezentów jaki możemy ofiarować i jaki możemy otrzymać. Chwile spędzone wspólne z najbliższą osobą na zawsze zapisujemy w pamięci i chętnie do nich wracamy. Pakiet „Magiczne chwile we dwoje” w Hotelu CARPATIA Bieszczadzki Gościniec zapewni Państwu niezapomniane romantyczne chwile, pełen relaks w komfortowych warunkach, doskonałą kuchni, dyskretną i pomocną obsługę oraz niepowtarzalne widok na bieszczadzkie połoniny.

Czytaj Więcej